Proplast s.r.o.Proplast s.r.o.Proplast s.r.o.Proplast s.r.o.
Zpracování laminátů

Laminátové loděVe výrobě laminátových lodí Vám nabízíme dva typy - laminátovou loď "VYDRA" a "SIUX"a dále je možné uskutečnit výrobu kajaků dle přání zákazníka. Naše lodě jsou lehké, pevné a snadno opravitelné. Jsou určené pro širokou veřejnost díky svým vlastnostem a též ceně. Nově vyrábíme i pramice pro rybáře.

Laminátová loď VYDRA

Turistická dvousedadlová lod´ Vydra je určená pro sportovnější milovníky vodní turistiky. Je vhodná pro sjíždění peřejnatých toků do obtížnosti WW II. Zakrytá příď a záď a tvar límce umožňují bezpečné projetí peřejí, aniž by došlo k většímu zalití vnitřku lodě. Velkou předností této lodě je manévrovatelnost a točivost, která dopřeje každému hladké projetí řek s úzkými meadry. Loď Vydra je vyrobena ze sklolaminátu. Pro zachování dostatečné pevnosti a zároveň také pružnosti je použita sendvičová konstrukce dna včetně několikanásobně vrstveného kýlu lodi. Je opatřena dvěma sedadly na přání je možné i tři sedadla. Dostatečná tuhost skeletu nevyžaduje tradiční vzpěry v límci.

Laminátová loď SIUX

Loď Siux je třísedadlová loď určená pro 2 osoby a 1 dítě. Prostřední sedačka je snadno vyjímatelná. To Vám umožní variabilní užití lodě pro plavbu ve třech po jezerních vodách či ve dvou po řekách s přepravou zavazadel v uvolněném prostoru. Nejlepší její užití naleznete na stojatých a méně peřejnatých vodách. Plochý a šípovitý tvar dna zabezpečuje větší stabilitu a zároveň směrovost lodě. Loď Siux ocení především příznivci klidné a pohodlné plavby. Loď je vyrobena ze sklolaminátu. Konstrukce dna je sendvičová. Takto konstruované dno dosahuje optimální poměr pružnosti a pevnosti. Loď Siux je opatřena třemi dřevěnými sedadly.

 Technická data - loď "VYDRA" laminátová loď Vydra
Délka: 455cm
Šířka: 65cm
Váha: do 30kg
Kokpit: 265 x 56cm
Nosnost: 320kg
Celková výška: 48cm
Provedení: 2 sedačková ve všech barevných odstínech

 Technická data - loď "SIUX" laminátová loď Siux
Délka: 485cm
Šířka: 85cm
Váha: do 30kg
Kokpit: 290 x 59cm
Nosnost: 350kg
Celková výška: 65cm
Provedení: 2 nebo 3 sedačková ve všech barevných odstínech


laminátové lodě laminátové lodě laminátové lodě laminátové lodě
laminátové lodě laminátové lodě